1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
41 x 29 cm
Signatura: UD F. Emler
akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: LD F. Emler 63
litografie
23 x 35 cm
Signatura: LD F. Emler
4 x barevná litografie, papír na kartonu
14 x 39,5 cm 4 ks
Signatura: 4 x F. Emler