1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
akvarel, tuš, kvaš, karton
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
barevná litografie 15/60
16 x 19 cm
Signatura: PD F. Emler
barevná litografie 19/50
11,5 x 40,5 cm
Signatura: PD F. Emler
4 x barevná litografie (23/40, 9/40, autorský tisk, 8/40)
5,5 x 6 / 6 x 6,5 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler (76)
4 x barevná litografie (14/40, 15/40, 28/40, 39/40)
6 x 6,5 / 5,5 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
3 x barevná litografie (91/100, 72/100)
7 x 5 / 7 x 5,5 / 5 x 8 cm
Signatura: 3 x D F. Emler
1964, 1978
2 x barevná litografie (7/120)
7,5 x 3,5 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD F. Emler (64)
4 x barevná litografie (21/40, 33/40, 40/40, 23/40)
6 x 6 / 5,5 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler