1884–1965
39
137 %
46 500 Kč
230 000 Kč
olej, dřevěná deska
v 59 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Feigl
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, sololit
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Feigl
20. léta 20. s
olej, plátno
68 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Feigl
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
57 x 73 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, sololit
82 x 60 cm
Signatura: sign. LD Feigl
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
44,5 x 55 cm
Signatura: LD Feigl Palestina 1933
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |