1884–1965
39
137 %
46 500 Kč
230 000 Kč
kresba tuší, pastel
v 23,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Feigl
akvarel, pastel
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Feigl
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
44,5 x 55 cm
Signatura: LD Feigl Palestina 1933
olej, plátno
57 x 73 cm
Signatura: PD Feigl
akvarel, kvaš, tempera, karton
42,5 x 53 cm
Signatura: PD Feigl
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tempera
42,5 x 53 cm
Signatura: PD Feigl
2 x kresba tuší
10 x 13 / 10 x 16 cm
Signatura: 2 x Feigl
2 x kresba tuší
10 x 14 / 11, x 16,5 cm
Signatura: Feigl
kresba perem
10 x 14 cm, 11,5 x 16,5 cm
Signatura: Feigl
ocelorytina
19 x 16,5 cm
Signatura: Feigl
ocelorytina
19 x 16,5 cm
Signatura: Feigl
ocelorytina
19 x 16,8 cm
Signatura: Feigl