1884–1965
39
137 %
46 500 Kč
230 000 Kč
kvaš, rudka, karton
v 39 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Feigl
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, sololit
70 x 76 cm
Signatura: sign. LD Feigl
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD feigl
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
37 x 53 cm
Signatura: sign. LD Feigl
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kol. r. 1940
olej, sololit
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD Feigl
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
61 x 80,5 cm
Signatura: sign. LD feigl
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. PD F.B. 1934
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tužka, karton
35,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Feigl 1927
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1912
kresba uhlem, karton
20 x 28 cm
Signatura: sign. PD feigl 1912
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
1917
olej, plátno
51 x 71 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, sololit
57 x 67 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |