1884–1965
39
137 %
46 500 Kč
230 000 Kč
v 11,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Feigl
olej, plátno
v 36 ✕ š 47 cm
Signatura: LD B. Feigl
barevné křídy, karton
v 39 ✕ š 50,5 cm