1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
kol.r. 1905
olej, malířská lepenka
41 x 45 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 41 cm
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65,5 cm
olej, překližka
29 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD A. Kalvoda
kol.r.1910
olej, plátno
55,2 x 45 cm
olej, lepenka
60 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 51 cm
kol. r. 1915
olej, plátno
41 x 58 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1910-15
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 72 cm