1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej na plátně
73 x 99 cm
Signatura: signováno PD Al - Kalvoda
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1915
olej, plátno
169 x 78 cm
Signatura: sign. PD Alois Kalvoda 1915
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
olej, malířská lepenka
35 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
56 x 83 cm
olej, lepenka
50 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
olej, dřevěná deska
21,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD - Al. Kalvoda -
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 65,5 cm