1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
19 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
57,5 x 50,5 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1899
olej, lepenka
41 x 65 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 99
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1899
olej, lepenka
44 x 67 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27,5 x 36,5 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |