1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1895
olej, dřevo
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kalvoda Al. 95
olej, lepenka
60 x 54 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 92 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, plátno
54 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
65 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
80 x 56 cm
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, karton
35 x 50 cm
1896
olej, lepenka
31 x 44 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 96
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |