Aukční katalog večerní aukce číslo 5
17. století
olej na měděné desce
49,5 x 67,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej na dřevěné desce
45,5 x 36 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kvaš na kartonu
30 x 38,5 cm
Signatura: signováno LD Jos. Nawratil
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno PD monogramem VB
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
62 x 48,5 cm
Signatura: signováno PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
51,5 x 71 cm
Signatura: signováno LD A. Hanzen
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
luneta, komb. technika, kresba, kvaš, tužka
36 x 30 cm
Signatura: signováno a datováno PD Mucha 33
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1913
olej na plátně
84 x 96 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 880 000 Kč |
olej na plátně
67 x 89 cm
Signatura: signováno PD M. Kopf
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na plátně
73 x 93 cm
Signatura: signováno PD T. F. Šimon
1909 - 11
olej na kartonu a lepence
23 x 27,5 cm
Signatura: signováno LD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1909 - 10
olej na plátně
60 x 72 cm
Signatura: signatura nezjištěna
olej na lepence
70,5 x 50,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Jan Trampota 1923
olej na plátně
80 x 64 cm
Signatura: signováno PD Diviš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej (místy s příměsí drti) na plátně
38 x 44,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Emil Filla 27
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
1921
akvarel na papíře
44,5 x 59 cm
Signatura: signováno a datováno PD V. Špála 21
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,2 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PN Proportion
enkaustika na lepence
52 x 36 cm
Signatura: signováno LD A. Procházka
1922
olej na plátně
82 x 66 cm
Signatura: signováno a datováno LD monogram VŠ 22
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej na plátně
46 x 58 cm
Signatura: signováno a datováno PD Čapek 34.
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
1930 - 31
olej na lepence
35 x 44,5 cm
Signatura: signováno PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 1 140 000 Kč |
1922
olej na plátně
34 x 28 cm
Signatura: signováno a datováno PD Štyrský 22
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
olej na plátně
100 x 65 cm
Signatura: signováno a datováno PD Toyen 1926
Vyvolávací cena: | 11 500 000 Kč |
81,5 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno PN a vzadu Emil Filla 35
Vyvolávací cena: | 3 700 000 Kč |
tužka, rudka, papír
38 x 50 cm
Signatura: signováno a datováno LD Štyrský 1936
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
kvaš
50 x 36 cm
Signatura: signováno a datováno PD Tichý 33
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej na plátně
73,5 x 60,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD P. Kotík 30
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
50,5 x 40,5 cm
Signatura: signováno a datováno LD O. Mrkvička 1944
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej na lepence
64 x 45 cm
Signatura: signováno a datováno PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej na sololitu
30 x 20 cm
Signatura: signováno a datováno PN Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej na sololitu
66,5 x 83 cm
Signatura: signováno a datováno PD Matal 50
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej na plátně
54,5 x 68,5 cm
Signatura: signováno a datováno LD Jan Bauch 1959
1952
olej a tempera na dřevě
39,8 x 32,5 cm
Signatura: signováno a datováno PN J. Z 52
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
1952
olej a tempera na dřevě
39,8 x 31,5 cm
Signatura: signováno a datováno LN J. Z 52
1953 - 54
92 x 64 cm
Signatura: neznačeno
57,5 x 95,5 cm
Signatura: neznačeno