1912–1994
432
141 %
75 000 CZK
1 176 CZK
160 000 CZK
komb. technika, plátno, sololit
91,5 x 61,5 cm
Signature: sign. LD L. Jiřincová
Starting price: | CZK 114 000 |
91,5 x 61,5 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová
91,5 x 62 cm