1912–1994
432
141 %
75 000 CZK
1 176 CZK
160 000 CZK
komb. technika, kvaš, karton
25 x 18,5 cm
Signature: sign. LD Jiřincová
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
29 x 21 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 41
Starting price: | CZK 5 000 |