1912–1994
432
141 %
75 000 CZK
1 176 CZK
160 000 CZK
litografie
22 x 16,3 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 46
Starting price: | CZK 5 000 |
kol.r. 1950
29 x 22 cm
Signature: sign. LD L. Jiřincová