1912–1994
432
141 %
75 000 CZK
1 176 CZK
160 000 CZK
litografie
21,5 x 16 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 50
Starting price: | CZK 3 000 |
litografie
21,5 x 16 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 49
Starting price: | CZK 3 000 |