1912–1994
432
141 %
75 000 CZK
1 176 CZK
160 000 CZK
komb. technika, karton
29 x 20 cm
Signature: sign. LD L Jiřincová
Starting price: | CZK 25 000 |
litografie, asfalt 5/15
17,5 x 30 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 49
Starting price: | CZK 3 000 |