1930–1982
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD PD W. Horný 48
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol.r. 1970
olej, lepenka
65 x 81 cm
Signatura: sign. PD W. Horný
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD W. Horný 48
olej, karton
47 x 57 cm
Signatura: sign. LD W. Horný 62
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |