1930–1982
olej, lepenka
v 72,5 ✕ š 91 cm
Signatura: PD W. Horný
olej, lepenka
60,5 x 73 cm
Signatura: LD W. Horný
olej, plátno
51 x 61,5 cm
Signatura: PD W. Horný 67.
olej, karton
50 x 62 cm
Signatura: PD W. Horný 58
olej, karton
50 x 62 cm
Signatura: PD W. Horný 58
olej, karton
50 x 62 cm
Signatura: PD W. Horný 58