1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
v 130 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Vašíček 81
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 115 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Vašíček 96
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
58 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 66
olej, překližka
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Vašíček 49
pastel, tempera
16,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Vašíček 79
kvaš, tuš
40,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 86
pastel, tempera
16,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Vašíček 79
kvaš, tuš
40,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 86