1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
kombinovaná technika, kvaš
24,5 x 16 cm
Signatura: LD Vašíček 97
kombinovaná technika, kvaš
37 x 26 cm
Signatura: PD Vašíček 99
kombinovaná technika, kvaš
27 x 18 cm
Signatura: PD Vašíček 96
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: LD Vašíček 96