1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: LD Vašíček 67
kvaš
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Vašíček 49
olej, lepenka
v 71 ✕ š 49 cm
Signatura: LD Vašíček 62
v 41 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Vašíček 62
olej, plátno
v 73 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vašíček 70
monotyp
v 36,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Vašíček 64