1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
v 130 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Vašíček 81
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 115 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Vašíček 96
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
17,5 x 12 cm
Signatura: Vašíček 86
18 x 12 cm
Signatura: Vašíček 86
tempera
35 x 24 cm
Signatura: PD Vašíček 97
monotyp
39 x 30 cm
Signatura: Vašíček 64