1924–2008
82
128 %
310 Kč
7 086 Kč
litografie
10,5 x 7,4 cm
Signatura: V. Tesař
kombinovaná technika 18/200
18 x 12 cm
Signatura: Vl. Tesař 84
litografie
9 x 14 cm
Signatura: Vl. Tesař
komb. technika, kresba
12 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 78
lavírovaná kresba tuší, papír
18 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
lavírovaná kresba tuší, papír
20 x 13 cm
Signatura: nesignováno
lavírovaná kresba tuší, papír
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla s akvatintou
14,5 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
lavírovaná kresba tuší, papír
20 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
12,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
64 x 46 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 80