1924–2008
79
127 %
310 Kč
7 086 Kč
suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
suchá jehla 11/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88., UD 1988 v tisku
suchá jehla 11/50
v 19,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, 1988 v tisku
lept, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Tesař 80
suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, UD 19.VI.88 v tisku
suchá jehla 16/50
v 19,5 ✕ š 18 cm
kresba tuší, běloba
v 23,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Tesař Řím 1960
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
v 11,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD V Tesař
litografie 431/500
18 x 14 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 77.
litografie 98/270
20,5 x 20 cm
Signatura: PD V. Tesař 76
linoryt 8/180
16,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 90
suchá jehla 2/20
12,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Tesař 81