1924–2008
79
127 %
310 Kč
7 086 Kč
litá kresba
v 24 ✕ š 22,5 cm
Signatura: na rubu Vl. Tesař
3 x dřevoryt (101/200, 145/200, autorský tisk)
17 x 11,5 / 16,5 x 14,5 / 16,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD V. Tesař 92, 1 x UD Vl. Tesař 92
2 x linoryt 4/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Tesař 00
v 20,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 82
linoryt 5/100
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Tesař Vl.
10 x různé techniky 105/200
4,5 x 7 / 14,5 x 8,5 cm
Signatura: 10 x dole
kresba tužkou, akvarel
v 10 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 79.
litografie 4/100
v 29 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 82.
2 x linoryt 4/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Tesař 00
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Tesař Vl.
2 x linoryt 4/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Tesař 00
suchá jehla 19/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.