1924–2008
80
127 %
310 Kč
7 086 Kč
ofset 148/270
20 x 15 cm
Signatura: PD V. Tesař 76
dřevoryt 76/200
16,5 x 14,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 92
linoryt 12/200
16,5 x 14,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 92
akvarel, karton
63,5 x 46,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vl. Tesař 79. / VII.
serigrafie 374/500
18 x 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 77
litografie 373/500
18 x 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 77.
barevný linoryt 3/100
30,5 x 26 cm
Signatura: Tesař 69.
suchá jehla 12/50
20 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 19/50
20 x 18 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 19/50
19,5 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 15/50
20 x 18 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 19/50
19,5 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88