1883–1979
78
124 %
800 000 Kč
olej, plátno
v 57 ✕ š 43 cm
Signatura: LD V. Beneš
olej, plátno, lepenka
26 x 46 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, plátno kašírované na plátně
73 x 91 cm