1883–1979
litografie
34 x 45 cm
Signatura: V. Beneš
13 x 13,5 cm
kol. 1912
perokresba tuší
13,7 x 9,8 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: V. Beneš
barevná litografie
31 x 40 cm
Signatura: V. Beneš