1883–1979
78
124 %
800 000 Kč
olej, plátno
v 57 ✕ š 43 cm
Signatura: LD V. Beneš
barevná litografie 299/300
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: PN V. Beneš