1883–1979
78
124 %
800 000 Kč
olej, plátno
v 57 ✕ š 43 cm
Signatura: LD V. Beneš
kolem 1912
15 x 9 cm
1909
11,5 x 11,5 cm
Signatura: PD V. Beneš 09
kolem 1912 - 1913
litografie 40/60
33 x 51 cm
Signatura: V. Beneš, monogram v tisku