1878–1957
73
156 %
724 Kč
36 000 Kč
litografie
18 x 13 cm
Signatura: V. S. v tisku
litografie
26 x 32,5 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
16 x 12,5 cm
Signatura: V. S.
akvatinta
16 x 6 cm
Signatura: Viktor Stretti
štětcová algrafie
18,2 x 13 cm
Signatura: v desce V. S.
litografie
12 x 14,5 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
11 x 14,5 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
10,5 x 14 cm
Signatura: Viktor Stretti
olej, překližka
42,5 x 37,5 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
21 x 15 cm
Signatura: značeno V. S. 1943
litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: Viktor Stretti