1878–1957
73
156 %
724 Kč
36 000 Kč
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1927 v tisku
litografie
v 39 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1949 v tisku
olej, plátno, rentoilováno
v 102 ✕ š 82,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti 1931
litografie
17 x 12 cm
Signatura: PD Viktor Stretti , LD monogram V. S. v tisku
barevná litografie
29 x 25 cm
Signatura: PD Voktor Stretti
litografie
26 x 32 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, V. S. v tisku
litografie
18 x 13 cm
Signatura: LD V.S v tisku
litografie 13/16
26 x 24 cm
Signatura: PD Viktor Stretti / 1939, LD V. S. v tisku
1951
litografie
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, UD 19VS51 v tisku
litografie
27,5 x 36,5 cm
litografie
26 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: PD Viktor Stretti, LD V. S. v tisku
12 x 7 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, V. Stretti v tisku