1878–1957
73
156 %
724 Kč
36 000 Kč
litografie
39 x 31 cm
Signatura: Viktor Stretti
kresba tužkou, akvarel
41,5 x 32 cm
Signatura: V. S. 2.XI.1941
kresba tužkou, akvarel
41,5 x 32 cm
Signatura: PD V. S. 2.XI.1941
litografie
18,5 x 13 cm
Signatura: V. S v tisku
litografie
12 x 15,5 cm
Signatura: Viktor Stretti 1949
litografie
39 x 31 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
31 x 39 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
39 x 31 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
31 x 39 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
18 x 13 cm
Signatura: VS v obraze
litografie
26 x 32 cm
Signatura: Viktor Stretti
1951
litografie
38 x 30,5 cm
Signatura: Viktor Stretti