1878–1957
73
156 %
724 Kč
36 000 Kč
litografie 13/16
26 x 24 cm
Signatura: PD Viktor Stretti / 1939, LD monogram v tisku
1951
litografie
15,5 x 12,5 cm
Signatura: Viktor Stretti, V.S.1951 v tisku
1906
29 x 23,5 cm
Signatura: PD V. Stretti, Viktor Stretti 1906 v tisku
16 x 11,5 cm
Signatura: S. V. v tisku
reprodukovaná kresba
21 x 15 cm
Signatura: V. S. 1943 v tisku
1899
12 x 7 cm
Signatura: V. Stretti 99 v tisku
olej, dřevěná deska
54 x 66 cm
Signatura: PD Viktor Stretti
litografie
18 x 13 cm
Signatura: V. S. v tisku
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
14,5 x 10 cm
Signatura: V. S. v tisku
litografie
8 x 6 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
18 x 13 cm
Signatura: V. S. v tisku