1878–1957
73
156 %
724 Kč
36 000 Kč
litografie
v 9 ✕ š 5,5 cm
Signatura: D monogram V. S 1948 v tisku
litografie
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD monogram V. S 1946
olej, lepenka
v 61 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Blatná 1903, později: Viktor Stretti 10. II. 1957 s dedikací
litografie
v 16,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, LD monogram V. S. v tisku
litografie
v 44 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti v tisku
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, monogram V. S. v tisku
litografie, suchá jehla, 16 x reprodukce
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: 2 x PD Viktor Stretti
algrafie
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram V. S.
litografie
v 14 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti
litografie
v 31 ✕ š 37,5 cm
v 38 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1901 v tisku