1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
18 x 11 cm
Signatura: PD monogram Z.
12 x 15 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 60
15 x 10 cm
Signatura: PD monogram Z.
lept, strukturální grafika
21,5 x 13,5 / 54 x 38 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
lept, reliéfní tisk 7/20
15,5 x 9 cm
Signatura: PD V. Zylkmund 76
lept 14/20
21 x 14,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 46, LD monogram Z v tisku
lept, strukturální grafika
21,5 x 13,5 / 54 x 38 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
olej, vrypy, plátno
64 x 98 cm
Signatura: PN V. Zykmund 47
strukturální grafika, lept
21,5 x 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
13 x 29 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 59
lept, zkušební tisk
21 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram Z v tisku
kombinovaná grafická technika
11 x 10,5 cm
Signatura: PD V Zykmund 71