1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
lept 1/10
12 x 8 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 59.
lept / suchá jehla
4 x 6 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 58 / PD monogram V. Z. v tisku
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
v 9,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: LD monogram Z.
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
24 x 17 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
olej, plátno
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
kombinovaná technika, koláž, barva
42 x 27 cm (list)
Signatura: UD V. Zykmund 83
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír
28 x 24,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 78
lept, akvatinta 11/50
14,5 x 10 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46