1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
11,5 x 7 cm
Signatura: UD V. Zykmund, 46
olej, plátno
53 x 60 cm
Signatura: PN V. Zykmund 47
litografie č. 116
23 x 19 cm
Signatura: PD V. Zykmund 55.
1952
43 x 33 cm
Signatura: LD V. Zykmund 52
1952
kresba tuší, ruční papír
42,5 x 32 cm
Signatura: PD V. Zykmund 52
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
lept 1/10
12 x 8 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 59
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 46
lept 1/10
12 x 8 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 59
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund. 46
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, autorský tisk
24,5 x 16 cm
Signatura: PD V. Zykmund, Z. v tisku, LD 30.3.44