1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
olej, plátno
v 52 ✕ š 32 cm
koláž
v 17,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Zykmund 80
suchá jehla 1/50
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 1/50
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
lept 3/20
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 45., monogram Z v tisku
lept 3/20
v 25,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 45.
lept 3/20
v 24,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 45.
lept 3/20
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 45.
lept 3/20
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 45.
lept 3/20
v 5 ✕ š 4 cm
Signatura: PD V. Zykmund 45.
8 x lept 1/400
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: 8 x PD V. Zykmund, 46