1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
kombinovaná technika 22/50
12 x 7 cm
Signatura: V. Zykmund
12x6,5; 12,5x4,5; 7x4,5 cm
Signatura: Z. 77
11,8 x 7,5 cm
Signatura: V. Zykmund 46
ručně kolorovaná litografie
10,7 x 10,6 cm
Signatura: V. Zykmund 71
11,5 x 7 cm
Signatura: V. Zykmund 46
linoryt, akvarel
12,2 x 7 cm
Signatura: V. Zykmund 60
1952
21,5 x 15 cm
Signatura: V. Zykmund
11,7 x 7 cm
Signatura: V. Zykmund 46
pastel, papír
33 x 29,5 cm
Signatura: V. Zykmund 78
12 x 7,5 cm
Signatura: V Zykmund 46
grafický list, komb. technika 18/50
30 x 26 cm
Signatura: V. Zykmund 76
kresba tužkou, karton
40 x 30 cm
Signatura: věnování Pro Jirku 21. června 45