1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
suchá jehla 37/40
v 9,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 58
koláž, kombinovaná technika
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 82
koláž
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund 79
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
lept, zkušební tisk
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 36
tisk
v 20 ✕ š 11 cm
Signatura: PD V. Zykmund 80/82
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V.Zykmund, 60
olej, akryl, lepenka
v 61,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: na rubu Václav Zykmund / 1981/2
akvarel, karton
v 31 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram V. Z. 48
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD V. Zykmund, 46
lept, strukturální grafika
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
1956, 1959
2 x lept
3,5 x 6 / 3 x 7 cm
Signatura: 2 x PD V. Zykmund (56, 59)