1923–1974
59
132 %
720 Kč
880 Kč
litografie
13 x 9 cm
Signatura: V. Sivko 59
litografie
22 x 36,5 cm
Signatura: V. Sivko 47
grafický list
22 x 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
lept 12/20
11 x 7,5 cm
Signatura: V. Sivko
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: V. Sivko
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: V. Sivko
grafický list
10,5 x 10 cm
Signatura: Václav Sivko
litografie
18 x 10 cm
Signatura: V. Sivko 78
litografie
18 x 13 cm
Signatura: V. Sivko
akvarel
27 x 44 cm
Signatura: V. Sivko 43
litografie
28 x 39 cm
18 x 25 cm
Signatura: V. Sivko