1923–1974
59
132 %
720 Kč
880 Kč
litografie
18 x 13 cm
Signatura: V. Sivko
akvarel
27 x 44 cm
Signatura: V. Sivko 43
litografie
28 x 39 cm
18 x 25 cm
Signatura: V. Sivko
litografie
18,3 x 12,8 cm
Signatura: V. Sivko 59