1923–1974
59
133 %
720 Kč
880 Kč
litografie
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V. Sivko 44
litografie 173/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71
litografie
v 22 ✕ š 36 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
litografie
v 22 ✕ š 36 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
litografie
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UN V. Sivko
1 x lept, 8 x tisk
v 28 ✕ š 20,5 cm
Signatura: 1 x UD V. Sivko
litografie 184/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71
litografie
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V. Sivko 44.
litografie
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UN V. Sivko
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 22 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
litografie 173/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71