1923–1974
59
132 %
720 Kč
880 Kč
litografie
6,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: PD monogram 57 SV v tisku
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: PD 57 Sv v tisku
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 58
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
ocelorytina
5,5 x 7 cm
Signatura: V. Sivko - J. A. Švengsbír v tisku
5 x 4 cm
Signatura: V. Sivko 72
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: V. Sivko
lept 12/20
11 x 7,5 cm
Signatura: V. Sivko 57