1923–1974
59
132 %
720 Kč
880 Kč
litografie 173/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71
litografie
22 x 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
barevná litografie 1/100
24 x 16 cm
Signatura: PD V. Sivko 70
25,5 x 10 cm
Signatura: PD V Sivko 13. VII. 44. v tisku
litografie
22 x 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko, LD V. Sivko 47 v tisku
suchá jehla, karton
30 x 25 cm
Signatura: PD V. Sivko 44
lept 19/120
5 x 4 cm
Signatura: PD V. Sivko 72
lept 106/120
5 x 4 cm
Signatura: PD V. Sivko 72
5 x 4 cm
Signatura: UD V. Sivko 72
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
5 x 4 c m
Signatura: UD V. Sivko 72
24 x 27 cm
Signatura: neznačeno