1851–1901
29
120 %
34 667 Kč
800 000 Kč
olej, plátno
140 x 90 cm
Signatura: sign. LD VBrožík
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2. pol. 80. let 19. stol.
olej na dřevě
86 x 71 cm
Signatura: signováno vpravo dole Brožík
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
55 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD V Brožík
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno PD monogramem VB
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
62 x 48,5 cm
Signatura: signováno PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
43 x 37 cm
Signatura: sign. PU Vbrožík
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
2. pol. 80. le
olej na dřevě
86 x 71 cm
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
kolem r. 1880
olej, plátno
46,6 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
32 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Brožík.
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kresba tužkou, papír
45 x 26 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
barevné křídy, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD Brožík
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, dřevěná deska
18,5 x 14 cm
Signatura: sign. LD Brožík
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |