1851–1901
29
120 %
34 667 Kč
800 000 Kč
2. pol. 80. let 19. stol.
olej na dřevě
86 x 71 cm
Signatura: signováno vpravo dole Brožík
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
55 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD V Brožík
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno PD monogramem VB
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
62 x 48,5 cm
Signatura: signováno PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |