1851–1901
29
120 %
34 667 Kč
800 000 Kč
pastel, uhel, tužka, chalk, karton
v 30,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD VBrožík
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD autorské pozůstalostní razítko
olej, plátno na lepence
v 33,5 ✕ š 29,5 cm
olej, plátno
39,5 x 28,5 cm
olej, plátno
47 x 38 cm
ocelorytina
5 x 5,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Solpera 1983 M. Ondráček
ocelorytina
6,5 x 6 cm
olej, plátno
46,5 x 38,5 cm
Signatura: PD Brožík