1851–1901
29
120 %
34 667 Kč
800 000 Kč
90. léta 19. s
olej, dubová dřevěná deska
59,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD V Brožík
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
39,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, dřevěná deska
27 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno